Jednotka vo svete plastových obalov

Schoeller Allibert je holandská popredná spoločnosť vo výrobe plastových obalových systémov, ktorá je na trhu už viac ako 60 rokov. Je svetovým lídrom na trhu v oblasti manipulácie s materiálom. Spoločnosť ma sídlo v Hoofddorpe a lokality Schoeller Allibert pobočiek nájdete celosvetovo, ale najmä predovšetkým v Európe. Celosvetovo zamestnáva okolo 2000 ľudí.

Ponúka široký sortiment plastových produktov pre manipuláciu s materiálmi. Všetky produkty sú veľmi kvalitné, trvanlivé a udržateľné. Jej sortiment zahŕňa veľkoobjemové kontajnery:

Plastové prepravky

  • IBC kontajnery, ktoré sa používajú na prepravu a skladovanie kvapalín v chemickom, potravinárskom a farmaceutickom sektore.
  • Skladacie paletové kontajnery, špeciálne vyvinuté na dlhé vzdialenosti. Dostupné v troch rozmeroch.
  • Pevné plastové kontajnery, vhodné pre náročnú distribúciu a na automatizáciu. Optimalizujú využitie nákladných vozidiel a efektívnosť využitia priestoru.
  • Plastové palety, v ponuke v 8 rozmeroch a 5 rôznych typoch.
  • Rotomolding, kontajnery s dutým telom, vysokou odolnosť.

Ďalšou kategóriou sú prepravky. Spoločnosť ma v ponuke stohovacie prepravky, stohovateľné zasúvacie prepravky, skladacie malé prepravky, nápojové prepravky, vozíky. V portfólií spoločnosti nájdete aj vedra rady Ropac vhodné na prepravu bezpečných a nebezpečných pevných a kvapalných látok.

Zníženie uhlíkovej stopy

Okrem predaja tovarov spoločnosť Schoeller Allibert ponúka aj možnosť dlhodobého prenájmu kontajnerov. Výhoda prenájmu je to, že spoločnosti, ktoré sa pre prenájom rozhodnú nemusia vkladať do nákupu kontajnerov veľký kapitál. Poplatok za prenájom je vo forme mesačného predplatného a vopred sa neplatí žiadna záloha. Doba prenájmu je minimálne 3 roky a každý kontajner ma v sebe zabudovaný GPS lokátor. Neposlednou výhodou prenájmu kontajnerov je zníženie uhlíkovej stopy.

Top