Nuru masáže sú božské

Poznáte nuru masáže? Ak nie, chceli by ste ich vyskúšať? Niektorí ľudia tvrdia, že sú božské, a my by sme si tú božskosť mohli lepšie popísať. Čo to vlastne je nuru masáž, a čím je pre každého z vás tak pútavá?

krásne dievča

Božská prirodzenosť – prirodzenosťou každého človeka je udržovať nejakú komunitu, alebo aspoň partnerský vzťah. Keby tomu tak nebolo, každému z nás by vyhovovalo žiť iba ako samotári a nikto by nemal záujem na tom, sa s niekým stýkať, s niekým si vymieňať názory či poznatky, a vlastne by takýto svet bol veľmi nudný. Každý by si vystačil so všetkým sám, neexistovali by ani médiá – televízia, rozhlas, tlač, neexistovali by telefóny a mobilné siete a vlastne ani Internet. Pre každého človeka je tiež prirodzené byť u niekoho nablízku, pretože všetci vyžarujeme energiu, a aj keď sa zdá, že sex je hlavne o telesnom zážitku, bez tej energie to nikdy nebude ono. Aj keby ste mali doma ženu – robota, s úplne dokonalou postavou a vytvorenou z mäsa a kostí, nikdy si neužijete tak krásny sex, ako so živým dievčaťom.

tantra masáž

Energia celého tela – najviac energie vnímame, pokiaľ sa niekoho dotýkame, a čím väčšou plochou tela sa dotýkame, tým blaženejší pocit to je. Práve preto sú veľmi obľúbené nuru masáže, kedy sa klienta dotýka dievča celým, alebo takmer celým, povrchom svojho tela. Toto je tiež zásadný dôvod, prečo niekto považuje práve túto techniku za božskú, pretože navodzuje lepší orgazmus, ako pri klasickom sexe. Napríklad muži v misionárskej polohe sa dotýkajú svojho dievčatá iba genitáliami a panvou, prípadne dlaňami na niektorých častiach tela, a iba v obmedzenej miere sa môžu partneri navzájom dotýkať hornou polovicou tela, alebo si niekedy muži vyložia jej chodidlá na ramená, avšak pri nuru masáži je na vás dievča „prilepené“ skoro celé, takže cítite jej energiu na celom povrchu tela. Využite preto túto výhodu, a ak vás osloví, prečo to neskúsiť častejšie?

Top