Podnikajte s kúpenou firmou

Množstvo ľudí sa rozhodne pre podnikanie zo dňa na deň. Keď sa už konečne rozhodnete, že idete do podnikania zrazu vás odradí dlhá čakacia lehota na vytvorenie vlastnej spoločnosti. Keď idete zakladať novú vlastnú firmu musíte počítať s niekoľkotýždňovým zdržaním. Vybaviť musíte daňový úrad na pridelenie DIČ čísla, takisto vaša firma bude potrebovať IČO číslo a aby bola zárobková činná musí byť riadne zaregistrovaná v databáze. Všetky tieto úkony si vyžadujú čas. Preto sa čoraz viac ľudí rozhodne pre kúpu firmy. Máte nápad a podnikať chcete čo najskôr, ale vaša firma nemôže byť zárobkovo činná, kým nespĺňa nasledujúce kritériá.

podnikanie

Na to aby ste mohli fungovať ako podnikateľ musí byť vaša spoločnosť zapísaná v obchodnom registri, čo znamená že má pridelené IČO číslo. Takisto musí byť spoločnosť registrovaná na daňovom úrade a mať pridelené DIČ číslo. A práve tu začínajú výhody Ready Made spoločnosti. Ak si kúpite ready made s.r.o. IČO aj DIČ číslo má spoločnosť pridelené. Získavate firmu s virtuálnym sídlom na 3 mesiace zdarma. Prakticky okamžite https://www.krizovkarskyslovnik.sk/index.php%3Flegenda%3Dokam%25C5%25BEite po podpísaní zmluvy o prevode spoločnosti môžete konať a byť zárobkovo činný. Pri kúpe firmy máte istotu, že spoločnosť je právne čistá a nemá žiadne záväzky.

podnikanie

Niektoré firmy sú vytvorené priamo za účelom predaja a niektoré už podnikateľskú minulosť majú. Kúpou Ready made s.r.o. sa vyhnete splateniu základného imania v hodnote 5 000 €. Všetky dokumenty ako aj zmluva sú vyhotovené advokátom a nemusíte sa báť žiadnych podvodov. Najväčšia výhoda Ready made s.r.o. je možnosť rýchleho a efektívneho podnikania. V prípade, že vás možnosť kúpy firmy zaujala neváhajte navštíviť internetovú stránku ezmluva.sk. Na stránke ezmluva.sk nájdete aktuálnu ponuku Ready made spoločnosti na predaj, ktoré si môžete rezervovať. Takisto zistíte cenu takejto firmy na predaj Ezmluva.

Top