Masáž v sprche? Ide to?

Základné rozdelenie pozná až 6 druhov masáží, medzi ktoré patria: romantická masáž, nuru masáž, ostatné druhy masáží, senzuálna masáž, klasická tantra masáž a masáž telo na telo. Každá je svojím spôsobom výnimočná, hoci patria všetky do kategórie tantrických masáží. Vy si môžete vybrať akou cestou pôjdete. Záleží od vašich preferencii a možno aj aktuálnej nálady po akej masáži siahnete. Jednotlivé prvky masáží sa môžu prelínať medzi sebou, no žiadna z nich nevyzerá úplne identicky ako ostatné. Vždy sa niečo zmení, aj keď to možno pre vás v konečnom dôsledku bude iba malý detail.

nahá žena vo vani

Dnes si vysvetlíme, čo je to nuru masáž Tantradiamond. Táto masáž je výnimočná zo všetkých druhov masáží. Začína spoločnou sprchou. Toto sprchovanie je základnou črtou tejto špeciálnej masáže. Následne sa pokračuje prelínaním medzi ďalšou masážou – a to je masáž telo na telo. V kombinácii s touto masážou telo na telo sa aplikuje aj masáž rukami masérky. Nie je na to použitý len tak hocijaký olej, ale je to špeciálny nuru olej, ktorý sa aplikuje len pri tomto druhu masáže. Nie je použitý pri žiadnej inej masáží, tak ak ho chcete vyskúšať, musíte absolvovať práve túto masáž. V centre tantradiamond je táto masáž vykonávaná na unikátnej plachte, ktorá bola zakúpená len na účel používanie pri nuru masáži. Ak si chcete obzrieť aj tento jedinečný kúsok, tak nemáte nič iné na výber, len sa jej zúčastniť. Pokiaľ viem, inde na Slovensku sa zatiaľ takáto plachta nepoužíva.

sprcha tečie

Už len predstava masáže telo na telo, kedy sa masérka len tak jemne kĺže po vašom nahom tele, vyvoláva zimomriavky. Ak tomu predchádza ešte aj zmyselná sprcha vo dvojici, nemôže z toho vzísť nič zlého a nevzrušujúceho. Špeciálny olej to ešte viac okorení a keď sa k tomu pridá unikátna plachta, máte o perfektný erotický zážitok postarané.

Top