Kuba vás očarí

Túžite po tom, že raz sa vyberiete na Kubu? Láka vás práve tento ostrov? Čo môžete všetko vidieť práve na tomtom ostrove? Kuba patrí medzi najvyhľadávanejšie ostrovy na strávanie letnej dovolenky. Aj vy by ste vycestovali práve na Kubu? Mnohých ľudí tento ostrov očarí neskutočnou energiou, ktorá sa ukrýva v latinko-amerických tancoch a v hudbe, ktorá sa rozprestiera po celom ostrove. Dobrá nálada k tomu patrí. Túžite si len tak zatancovať v nejakom klube? Je to možné. U nich nie je také, že by sa ostatní len pozerali, či vám šibe. Je to u nich úplne normálne, že ľudia aj v reštauráciách alebo kluboch len tak začnú tancovať. Tanec majú kubánčania v srdci. S rytmom sa narodili.

cigara

Na Kubu sa dostanete loďou. Nejde tam až lietadlo. Lietadlom pristanete na najbližšom možnom letisku a na ostrov sa preplavíte loďkou. Lodná doprava je tu v plnom prúde. Mnohí kubánčania používajú práve loďky, aby sa preplavili z ostrova na pevninu. Na Kube nájdete množstvo rôznych nádherných piesčitých pláží, na ktorých si môžete oddýchnuť v rytme salsy. Salsu a iné latinské tance budete vidieť na každom kroku. Salsa je pre mnohých kubánčanov materinský tanec, ktorý sa učia už od útleho detstva. Navyše vás môžu očariť nádherné kubánčanky, ktoré majú tmavšiu pleť, oproti nám Slovákom.

tance

Dlhé tmavé vlasy kubánčaniek vás presvedčia, a možno sa aj do nejakej peknej kubánčanky zamilujete. Ak navštívite Kubu, určite si vychutnajte chuť kubánskej cigary. Kubánci milujú cigary. Na Kube nájdete aj rôzny alkohol, ktorý je pre Kubu tradíciou. Myslím tým hlavne rum. Kubánsky rum chutí úplne inak, ako keď si rum zakúpite na Slovensku. Určite ochutnajte tento lahodný alkoholický nápoj. Tento nápoj nájdete v každom jednom klube, dokonca aj v bare na pláži. Nenechajte si ujsť neskutočnú chuť neodolateľného kubánskeho rumu. Vychutnajte si svoju dovolenku naplno, ako sa len dá.

Top