Lacnejšia verzia vlastného bývania

Mnoho ľudí, hlavne mladých, sa chce osamostatniť, no aktuálna situácia im to nedovoľuje. V dnešnej dobe je problém vybaviť si hypotéku a zároveň sú ceny nehnuteľností neskutočne vysoké. Možnosťou je aj bývanie v podnájme, no nie každý chce zbytočne platiť peniaze za niečo, čo nikdy nebude vlastniť. Najlepším riešením, ak máte k dispozícií pozemok, kde máte prístup ku sieťam je kúpiť si mobilný dom. Je to dom, avšak nie obyčajný. Je to kvázi prevozný dom, takže ak by ste sa chceli presťahovať do iného mesta a bývať tak vo svojom, v tomto prípade to nebude problém. Dom naložíte na kamión a odvezú vám ho kdekoľvek, kde je dobrý terénny prístup.

Mobilný dom 8,4 x 3 m

Mobilné domy Euro-mobilnedomy.sk sú vybavené kompletnou kuchyňou spolu so spotrebičmi, obývacou izbou s veľkou rozkladacou sedačkou, spálňou, modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Mobilné domy nemusíte použiť priamo na bývanie, ale sú určené aj pre podnikateľské účely, ako sú napríklad kancelárie, rýchle občerstvenie a mnoho ďalších. Výroba týchto domov začala niekedy pred 80-timi rokmi v USA, kde v nich býva veľké množstvo ľudí. Niekde ich nájdete aj ako rekreačné ubytovacie zariadenie. V dnešnej dobe sa tieto domy vyrábajú a používajú omnoho viac ako v minulosti.

Vnútorná izba mobilného domu

Výhodou týchto domov je aj nízka energetická nákladnosť. Mobilné domy na tejto internetovej stránke sú využívané hlavne na sezónne bývanie, no po revitalizácii sú vhodné aj na celoročné bývanie. Firma vám mobilné domy dopraví takmer zadarmo, je nutný len malý poplatok podľa toho, aký je rozmer domu. V ponuke sú rôzne veľkosti domov, či už chcete menší alebo väčší, viete si nájsť ten svoj vysnívaný. Ceny sú úplne dostupné, a to nehovoriac v porovnaní s nehnuteľnosťami, Investícia je naozaj minimálna a aspoň viete, že to, za čo platíte, tak aj vlastníte. Ak rozmýšľate o svojom vlastnom bývaní, určite porozmýšľajte o bývaní práve v tomto mobilnom dome. Ušetríte nemalé peniaze a budete vo svojom vlastnom.

Top