Keď padne telefón

Samsung je skvelou značkou mobilných telefónov, ktoré sa môžu pochváliť dobrou elektronikou, farebnosťou displejov aj ľahkým ovládaním. Ale ako pri takmer všetkých moderných smart telefónov je jeho chybou to, že keď vám padne váš mobil, môže sa ľahko rozbiť sklo a elektronika poškodiť. Čo znamená, že vám telefón už nebude fungovať úplne tak, ako by mal, alebo sa vám môžu prejavovať menšie vady na displeji. My vo svete mobilov delíme ľudí na dva typy. Tí, ktorým mobil už padol, a tých, ktorým ešte len padne. Aj keď sa snažíte dávať pozor na svoj mobilný telefón, môže sa stať, že vám jednoducho padne a práve vtedy sa rozbije displej.

samsung

Ešte keď náhodou máte doma malé deti a dovolíte im hrať sa s vašim telefónom, stačí minútka nepozornosti a váš telefón môže skončiť na zemi s rozbitým sklom. Tí, čo patria do prvej našej kategórie majiteľov mobilov (tí, ktorým už mobil padol) sa delia opäť do dvoch kategórii: na tých, ktorí mali šťastie a zodvihli zo zeme nepoškodený telefón a tých čo to šťastie nemali. Ak ste zo zeme zodvihli rozbitý mobilný telefón, mali by ste ho čo najrýchlejšie dať opraviť, pretože poškodený displej môže následne poškodiť aj elektroniku v mobilnom telefóne a tým aj celý mobil.

rozbitý displej

Našťastie je tu v takýchto nepríjemných chvíľach mobilovo.sk so svojim servisom a opravou displeja Samsung https://www.mobilovo.sk/servis-oprava-mobilov-samsung/ telefónov, ale aj telefónov iných značiek. Na všetky telefóny, ktoré máme v ponuke, robíme aj servis a výmenu displeja, takže sa na nás môžete obrátiť s každým smart telefónom. Viac sa o našom servise a oprave displeja Samsung telefónu, ale aj o našej širokej ponuke Samsung mobilov môžete dozvedieť na našej internetovej stránke: https://www.mobilovo.sk/servis-oprava-mobilov-samsung/. Alebo nás môžete navštíviť priamo v Bratislave a doniesť nám váš pokazený smartphone a my urobíme všetko preto, aby vyzeral a fungoval ako pred tým.

Top