Dokonalé bývanie

Nie len tak sa hovorí aký pán taký krám ale je to svätá pravda. My nechápeme ako môžu mať ľudia celý rok zatiahnuté ZALUZIE – rolety ani okná neotvoria my celé dni až do večera mám otvorené okná aj večer keď nám je teplo otvorím. Nezniesli by sme smrad zatuchnutý v byte . Ja mám na večer doučovanie hodinu ale až o 18 hod. medzitým si chcem zacvičiť pustiť si CD jaj už ledva čakám že budú prázdniny voľno na druhý týždeň 8.5 je voľno ak bude pekne pôjdem si zabehať nerobím nič. Jedine sa budem len sebe venovať. Podotýkam chcem si urobiť nástenku trochu zmeniť na 12.5 je aj deň matiek to je v nedeľu. Už mám pre mamku niečo kúpene ale radšej by som kúpila jej zdravie aj sebe keby sa dalo.

zútulni si byť

Teraz nedávno čo bolo 18.4 deň narcisov som na 2 kráť prispela. Mám narcise síce umelé ale na nástenke ako kvietok . Ja aj keď nemám miliardu eur ani milión eur mám len pár eur čo zarobím za mesiac na doučovaní či na článkoch plus dotazníky tak vždy dám . Ja mať veľa peňazí by som chudobe pomohla nie ako ľudia len tlačia držia peniaze kde si to zoberú nikam. Ešte hádam aj na to spia keď si to schovajú do vankúša a inde.

nové bývanie

Majú zapratané byty všeličím des. Jeden čas sme chytali TV stanicu TLC a tam dávali tzv. seriál o ľudí zberači čo hromadili veci staré nepotrebné do domov či bytoch mali tzv. sklad odpadov v dome alebo v byte až po strop des fuj. Špina rovná sa sama choroba a infekcia. Ja používam stále rôzne vône do bytu všade. Ja si kupujem aj rôzne dekorácie. Ja občas zvyknem objednať aj cez katalóg či kúpiť bežne. Majme byty či domy útulné voňavé. Milujem slnečné dni keď slnko rozjasní všetko na vôkol vtáčiky počuť čvirikať dnes nám tu pod oknami pobehovala veverička. Ja aj perinky každý deň vetrám každé dva týždne prevliekam čisté obliečky nezniesla by som spať po dekami alebo ovčím rúnom no každého vec nech si robí ako chce.

Top