Tienenie na balkón

V dnešnej dobe je málo nehnuteľností, ktoré by nemali terasu či aspoň balkón. Priestor v exteriéri, kde môžeme piť našu kávu či stretávať sa s rodinou pri grilovaní je na nezaplatenie. Vonkajšie terasy či balkóny, ktoré sú súčasťou bytov využívame naplno. Alebo nie? Aj vás z balkóna vyhnalo v lete slnko? Či vám znepríjemňoval pobyt na balkóne nepríjemný hmyz? Alebo ste sa rozhodli radšej schovať dovnútra, pretože príliš fúkalo? Takisto sa bránime sedeniu na balkóne či terase kvôli susedom, ktorí sú príliš blízko. Všetko však vyrieši obyčajné tienenie na terasu.

tienenie balkóna

Nie je tienenie ako tienenie

Bežné textilné závesy či rolety kúpite už takmer kdekoľvek. Niektoré však predstavujú iba dočasne riešenie. Sú nekvalitné a nesplnia taký účel ako by ste si predstavovali. Preto je vhodné vybrať si tienenie, ktoré je kvalitné a najmä na mieru. To vám rýchlo a lacno zabezpečí screenoverolety.sk. Ako by malo tienenie terasy a balkóna vyzerať?

vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Ako tienenie si môžete zvoliť rôzne prevedenia, materiál či dokonca aj farbu. Nemusíte sa tak báť, že tienenie nebude na vašej nehnuteľnosti vyzerať pekne. Vonkajšie žalúzie sú vyrobené z kvalitného hliníka, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vonkajším podmienkam. Zvlášť odolný je pri poveternostných podmienkach, preto sú hliníkové žalúzie vhodné aj do oblasti s častým nepriaznivým počasím a silným vetrom. Vonkajšie žalúzie nie sú otázkou iba terasy na dome. Práve balkóny na bytoch si často krát vyžadujú tienenie. A to kvôli slnku, ktoré nám do bytu svieti, ale aj susedom, ktorých máme na dosah ruky. Preto vďaka screenoverolety.sk máte možnosť namontovať rolety aj na váš balkón. Ak aj vy túžite po zatienení balkóna či terasy, neváhajte navštíviť internetovú stránku screenoverolety.sk a dozviete sa o možnosti vonkajších hliníkových žalúziách a roletách oveľa viac.

Top