Sklenený kút

Zariaďujete si svoju kúpeľňu? Ste na naozaj správnom mieste. Prinášame vám prvok, ktorý sa bude vynímať vo vašej kúpeľni. Týmto prvkom je sklenený sprchový kút s posuvnými dverami. Ide o naozaj estetický prvok, na ktorý budete hľadieť s pýchou, a naopak vaša návšteva vás bude spovedať, kde ste sa k nemu dostali. Povedzme si o viac o tomto jedinečnom prvku! Zariaďovanie kúpeľne môže byť naozaj zložitá vec. Už len samotný výber kachličiek a ich farebných odtieňov je samotná veda, prechádzajúc cez nábytok zrkadlá, záchod a otázku, či si kúpite vaňu alebo sprchový kút, či dokonca oboje. Vaňa je postupne vytláčaná sprchovým kútom.

muž

Zaberá menej miesta a je mnohokrát estetickejší. Má množstvo funkcií, od masáží k možnému zapnutiu hudby, svetielok, či rôznych trysiek. Navyše má v sebe častokrát zabudovaný úložný priestor, takže je všetko pekne zosúladené a nepadá ako len tak položené na vani. Voda vám nebude vytekať von, nakoľko ste obklopený sklenenou stenou. Ide o pekný a moderný prvok. Sklenené kúty sú odolné voči vysokej teplote, takže sa nemusíte báť, že by došlo k prasknutiu. Sklo je odolný materiál, čiže len tak nepraskne, samozrejme všetko má svoje hranice, najmä k mechanickému dráždeniu.

sprcha

Máte malú kúpeľňu? To vôbec nevadí. Práve sklenený sprchový kút s posuvnými dverami lmmont.sk je pre vás vhodným riešením. Nezaberie veľa miesta a v kúpeľni vám ostane potrebný priestor na napríklad práčku, sušičku, či iné zariadenia patriace práve do kúpeľne. Pôsobí naozaj elegantne a čisto. Vyzerá honosne ako v luxusnom hoteli. Sklo jednoducho zmyjete a máte čistý sprchový kút, v ktorom po dlhom náročnom dni zrelaxujete. Neriskujte šmyk, ktorý môžete dostať práve vyliezaním z vane, v sprchovom kúte budete v bezpečí. Je to vhodné riešenie aj pre vaše deti. Vyvýšená plocha vane môže byť práve príčinou úrazu.

Top