Rob na sebe nedaj sa

Včera som reagovala na pracovnú pozíciu MODERATOR CETU no som zvedavá čo to je ako je to platné ale ledva čakám na tú platformu čo mám pre nich učiť uvidíme. Dnes doučujem od 15 do 17 potom o 18 do 19 hodiny. Bolia ma priedušky dúfam že nebudem chorá. PC práca je super len čo by viac vynášala ale dala som po pri tomto aj na veštenie pár ľudí sa mi ozvalo beriem 40 euro na hodinu. Napíšte akú robíte prácu sú rôzne práce cez internet či už Účtovníctvo robíte či píšete články či doučujete dá sa čokoľvek robiť je to určitá výhoda ale hlavne keď dobre vynáša. Najlepšie je veštenie na internete je že jedna raz z BA vylákala od ženy cez sociálne siete ako veštica 3500 dolárov dobrý biznis ale riziko že vás zavrú pokiaľ nemáte živnosť a neplatíš odvody do SOCIALNEJ POISTOVNY ja mám ROSIRENU ZIVNOST na viacero roboty. Takže môžem robiť všeličo čo chcem.

zarábaj

Včera som čítala na internete že na Slovensku okolo 500ticíc ľudí podniká má živnosť a dane neplatí okolo 200 tisíc ľudí čiže dane idú do luftu únik daní ako keby robili na čierno. Niektorí ľudia to vedia využiť. Ďalšia vec je by som ľúbila by som vedieť či veštice v TV 8 majú živnosť to je tiež otázne. Milujme online biznis ako vieme plno ľudí zarába cez sociálne siete ako INFLUNCER FERO a jemu podobný čo je SDENDAP KOMIK taktiež NIKOLA KOVACOVA SUROVA DCERKA VEGANKA  a ďalší či už natáčajú živé videa ako jedia na rýchlosť a podobne. Je toho až až len chytiť to správne za pačesy a venovať sa k tomu na plno. Ja milujem písanie len keby to vynášalo viac musím zistiť sliediť či nie je dáka práca čo sa týka písaniu článkov a lepšie platená ale to postupne.

píš píš píš len si pero nevypíš

Nechcem si toho zase nabrať na rohy potom človek nestíha robiť. Ešte pár riadkov dokonca. Túto noc a ešte niektoré noci bude zima vonku aj na niektorých úsekoch mrzlo tak si záhradkári kúpili parafínové drahé sviečky a podobne aby zachránili čo sa dá aby to nezamrzlo no uvidíme. Vážený aj sa mi veru zle robí dáka som prechladnutá ako keby ma niečo obchádzalo ani tak NEVLADZEM  mám nádchu aj kašeľ trochu na prieduškách mi chrapčí ako traktor no des nechcem byť chorá len ľudia sú blbí prenášajú to chrípky im je jedno že ja alebo niekto druhý to dostane. Už som takmer na konci dávajte si pozor síce sa hovorí že dobrá práca cez pc ale aj veľa podvodu je tu viď tie akože stratené kufre čo sa stratia na letisku akože plné vecí potom to predávajú cirka  eur a ľudia tam našli staré mobile ktoré im boli na prd .jedine asi dvaja no aj to pochybujem našli normálne veci.

Top