Opýtajte sa nás

Chystáte sa postaviť si dom? Alebo ste ho už postavili?

Jedna z vašich povinností pri postavení novostavby je urobiť energetický certifikát budovy. Bez tohto certifikátu vám nebude novostavba skolaudovaná. Neviete ako tento certifikát vybaviť, alebo ktorá inštitúcia vám môže dať tento certifikát? Spísali sme pre vás najčastejšie otázky a odpovede týkajúce sa vybavovania energetického certifikátu pre novostavby. Dozviete sa v nich všetko, čo potrebujete vedieť. Spomenieme ako príklad len niektoré z nich: Čo je to to vlastne energetický certifikát? Kto všetko ho potrebuje? Musia mať všetky budovy certifikát, a aká je jeho platnosť?

dom

V našich otázkach a odpovediac sa dozviete ešte mnoho ďalších cenných rád ohľadom vybavovania tohto certifikátu. Snažili sme sa obsiahnuť všetko, aby sme vám nie len uľahčili prácu okolo papierovačiek a vybavovania, ale aj ušetrili váš čas strávený pri počítači hľadaním potrebných informácii na internete. Pretože vieme že čas sú peniaze a pri stavaní domu je čas naozaj vzácny a potrebný, vďaka našim odpovediam môžete tak tento čas, ktorý by ste museli stráviť pri počítači, využiť na iné práce. Vďaka nám ho teraz budete mať viac.certifikát

Ak by ste v našich otázkach a odpovediach predsa len nenašli to čo hľadáte, neváhajte nás kontaktovať na uvedenom telefónnom čísle alebo prostredníctvom mailu a my vám radi poradíme s vašim problémom. Alebo sa obráťte s vybavením certifikátu priamo na nás. My vám energetický certifikát urobíme rýchlo a spoľahlivo a poradíme vám vo všetkom, čo bude potrebné. Ak si necháte energetický certifikát urobiť u nás, získavate tak od nás ako bonus termovízne meranie za výhodnú cenu. Pre cenník vypracovania energetického certifikátu ako aj termovízneho merania nás kontaktujte taktiež mailom alebo telefonicky a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Top