Nové zo starého

Máte doma starý nábytok a rozhodli ste sa, že mu ešte dáte šancu? Niekedy starý nábytok z kvalitného dreva vám s malou úpravou môže ešte výborne poslúžiť a nemusíte investovať do nového nábytku. Niekedy stačí s trochou lásky upraviť si starý nábytok a budete mať doma originál, ktorý vám každá návšteva bude ticho závidieť. Nehovoriac o tom, že ušetríte nemalé peniaze, keď sa sami rozhodnete prerobiť starý nábytok. Niekedy stačí správny náter a výmena dvierok, mechanizmov a nožičiek a vaša stará skrinka alebo iný kus nejakého nábytku dostane úplne novú podobu.

koliesko

Nožičky môžete napríklad vymeniť za otočné kolieska, ktoré vám umožnia ľahšiu manipuláciu s nábytkom. Čo je veľmi praktické, keď sa rozhodnete ju niekde presunúť, alebo robiť veľký generálny poriadok v celej domácnosti. V PK Group nájdete nábytkové kolieska rôzneho druhu, takže vám zaručujeme, že u nás určite nájdete otočné kolieska na všetky druhy nábytku, dokonca aj toho, ktorý ma dávnejší dátum výroby. Neobmedzujte sa, urobte si zo starej veci niečo nové, čo vás bude tešiť, keď to budete používať. Nevšímajte si reči druhých, že sa to neoplatí, a že teraz si môžeš kúpiť lepšie a krajšie.

koliesko

Ak radi experimentujete a radi niečo vytvárate a tešíte sa z toho, ako sa vám to pod rukami začína vytvárať, obnova starého nábytku vás určite bude veľmi baviť. PK Group má otočné kolieska pre všetky typy povrchov a ľahko sa nimi dá manipulovať, čo je veľmi veľká výhoda najmä pri ťažkých kusoch nábytku, alebo iných predmetov, ktorým sú potrebné kolieska. Takmer všetky kolieska sú skladom, takže hneď z pohodlia domova môžete objednať všetko čo potrebujete na vašu obnovu skrinky, alebo iného kusu nábytku a o niekoľko dní sa už môžete pustiť do prerábania. Na všetky ďalšie otázky vám radi odpovieme a poradíme s výberom tých správnych koliesok na váš obnovený kus nábytku.

Top