Ako kúpiť spločnsť s ručením obmedzeným s DPH a predísť problémom?

Plánujete teraz alebo niekedy v budúcnosti nákup spoločnosti s ručením obmedzeným a hľadáte niekoho kto ma na predaj s.r.o. s dph? Máte v sebe skrytého podnikateľského ducha, ktorého chcete nechať vyplávať na povrch a vydať sa cestou podnikateľa, no zakladanie vlastnej spoločnosti sa vám zdá zdĺhavé a najradšej by ste sa vyhli všetkým byrokratickým prvkom a začali podnikať čo najskôr? Kúpou spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá už je platcom DPH vyriešite mnoho problémov, ktoré by vás zo začiatku čakali, ako napríklad absolvovanie zložitého procesu registrácie samotnej DPH, ktorá na Slovensku môže trvať aj viac ako 3 mesiace.

Podanie rúk a podklady

Čas v podnikaní je váš najväčší nepriateľ tak prečo si ho neušetriť? Tieto spoločnosti nemajú žiadne problémy s účtovníctvom či nejaké záväzky. Boli založené predovšetkým hlavne na ďalší predaj. Po zakúpení spoločnosti s ručením obmedzeným, ktorá je platcom DPH môžete podnikať už v priebehu niekoľkých hodín. Spoločnosť je pripravená na okamžitý predaj aj spolu so všetkými dokumentmi. Nákup takejto spoločnosti vám ušetrí kopu času a ponúka vám plno ďalších výhod ako je napríklad návšteva súdu či daňového úradu. No pri takomto nákupe a rozhodnutí treba byť opatrný a spolupracovať s dôveryhodnými predajcami vzhľadom na to, že aj keď sa takéto spoločnosti predávajú ako čisté a bez akejkoľvek obchodnej činnosti v minulosti, napriek tomu môže obsahovať skryté záväzky a riziká, ktoré predchádzali ich predchádzajúcemu fungovaniu. Kúpa takejto spoločnosti je často drahšia ako samostatné založenie vašej vlastnej s.r.o.

Podanie rúk

Práve preto aby ste predišli zbytočným komplikáciám pri kúpe si nechajte poradiť od 41business.com. Táto firma sa špecializuje na predaj spoločností a disponujú kvalitným tímom, ktorý vám bude vždy nápomocný a prevedie vás celým procesom bez problémov. Cena za ktorú spoločnosť kúpite je konečná a je v nej zahrnutá zmena spoločníka, konateľa, sídla, obchodného mena či súdny poplatok za zmenu v obchodnom registri.

Top